(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-89656858-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Заказать звонок!
Контакты:
(063)502-92-17, (096)109-90-20 (Viber)
г.Винница, ул. Нансена, 7а

~ Свято краси для жінок-медиків з АТО ~

volonteriПодарувати дівчатам дівчатам-військовим свято редаксу вирішила керівник тренінг-клубу “Top Women Club” Ірина Мудла за підтримки майстрів салону краси "Meri & Meri beauty club". Таким чином дівчата хотіли подякувати військовим медикам за те, що вони 1,5 роки жертвували собою, рятуючи життя бійцям в зоні АТО.
– Ми запросили 14 жінок, які були в АТО як лікарі та медсестри. Вирішили запросити саме їх, тому ці тендітні дівчата та жінки на рівні з чоловіками мужньо боролися з лютим ворогом. Вони поклали своє здоров'я та сили заради порятунку держави. Завдяки їхньому професіоналізму всі хлопці, яких вони лікували та латали після шалених обстрілів, залишилися живі.

Після цих жахіть вони заслуговують на день повного релаксу та душевної гармонії, – поділилася організатор акції Ірина Мудла. – З дівчатами працювали візажист Ганна Сидюк,перукарі, майстри манікюру. Між процедурами дівчата могли поспілкуватися з професійним психологом. Аллою Матус.Адже метою нашої акції було не лише навести зовнішню красу, а й душевну. В фіналі дня краси ми подарували чарівним лікаркам фотосесію Катерина Адаменко та приємні дрібнички на пам'ять про цей день. Закликаємо всіх до подібних благодійних заходів, оскільки ці Жінки гідні поваги не тільки на свята, а щодня! Завдяки їхнім зусиллям і підтримці, наші чоловіки відвойовують щасливе майбутнє нашої держави!
Учасниці акції були в захваті від ідеї знову зустрітися з бойовими колегами, але вже на мирній території.
– Було дуже приємно і не очікувано отримати таку пропозицію. Якби не цей проект, ми б не зібралися всі разом і не змогли просто поспілкуватися на мирній території. Адже повернувшись з війни, ми заглибилися у власні проблеми. А ця зустіч дала можливість поспілкуватися з людьми, біль та спогади яких, такі, що й переживаю я. За це організаторам велике спасибі, – поділилася враженнями одна з учасниць, працівник психоневрологічної лікарні ім. О. Ющенка Анастасія Гудзінська. – Такі заходи важливі, тому що всі АТОшники відчувають себе покинутими і не потрібними після повернення з війни. А в очах керівників проекту та майстрів салону краси я бачила співчуття та бажання зрозуміти нас. Від зустрічі я зарядилась позитивом на півроку вперед.

Анастасія ІПАТОВА